Pokoje
Zlokalizowane na terenie obiektu przestronne i kompleksowo urządzone pokoje gościnne i apartamenty są w stanie zapewnić pełen komfortu wypoczynek dla 28 osób. Apartamenty typu Deluxe i Standard Suite, jak i pokoje dwu, trzy i czteroosobowe wyposażone są w nowoczesną łazienkę oraz udogodnienia, takie jak telewizor, czajnik czy bezpłatne Wi-Fi.

Osoby korzystające z noclegów zapraszamy do Restauracji Magnat na pyszne śniadania w cenie noclegu, oraz na tradycyjne dania kuchni polskiej i kaszubskiej

Zapraszamy do naszego obiektu na Kaszubach, gdzie czekają na Ciebie komfortowe pokoje, serdeczna obsługa i niesamowite możliwości odkrywania piękna tego regionu. Odkryj Kaszuby z nami i stwórz niezapomniane wspomnienia, które będziesz pamiętać przez długie lata!

Pokoje 2 3-osobowe
powierzchnia od 13 do 19 m ²
Pokoje z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem, szafa, TV, wifi, ręczniki i zestaw do parzenia kawy czy herbaty. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
Pokój 4-osobowy rodzinny
powierzchnia 24m ²
Pokój rodzinny z jednym łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem, szafa, TV, wifi, lodówka, ręczniki i zestaw do parzenia kawy czy herbaty. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
Apartament Deluxe
powierzchnia 40m ²
Apartament z łóżkiem małżeńskim i częścią wypoczynkową, łazienka z prysznicem, szafa, TV, wifi, lodówka, ręczniki i zestaw do parzenia kawy czy herbaty. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
Apartament dwuosobowy Standard Suite
powierzchnia 20m ²
Apartament z łóżkiem małżeńskim i częścią wypoczynkową, łazienka z prysznicem, szafa, TV, wifi, lodówka, ręczniki i zestaw do parzenia kawy czy herbaty. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
OFERUJEMY GARMAŻ
Dla osób, które korzystają z noclegów oferujemy dania tradycyjne dla kuchni polskiej i kaszubskiej. Dzięki doświadczonej kadrze oraz wyśmienitej kuchni, Restauracja Noclegi Magnat z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.
GALERIA
Zobacz więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram